15. kolo, Ne 24.3.2024 12:00
FK Ajax Kolová0
FK Nová Role 4
12. kolo, So 4.11.2023 10:30
TJ Slavoj Kynšperk1
FK Nová Role 4
11. kolo, So 28.10.2023 10:30
FK Nová Role 4
Tatran Tři Sekery3
10. kolo, So 21.10.2023 15:30
TJ Hranice1
FK Nová Role 3
9. kolo, So 14.10.2023 10:30
FK Nová Role 1
TJ Sokol Dolní Žandov..3
8. kolo, So 7.10.2023 10:30
TJ Spartak Horní Slavk..4
FK Nová Role 1
7. kolo, So 30.9.2023 10:30
FK Nová Role 3
TJ Sokol Teplá0
6. kolo, Ne 24.9.2023 10:30
TJ Sokol Lipová4
FK Nová Role 1
5. kolo, So 16.9.2023 10:30
FK Nová Role 9
TJ Vojkovice nad Ohří..7
4. kolo, So 9.9.2023 17:00
TJ Sokol Chyše3
FK Nová Role 3
16. kolo, So 30.03 10:30
FK Nová Role
TJ Jiskra Plesná
17. kolo, So 06.04 10:30
FK Nová Role
TJ Sokol Chyše
18. kolo, Ne 14.04 13:30
TJ Vojkovice nad Ohří..
FK Nová Role
19. kolo, So 20.04 10:30
FK Nová Role
TJ Sokol Lipová
20. kolo, So 27.04 14:00
TJ Sokol Teplá
FK Nová Role
21. kolo, So 04.05 10:30
FK Nová Role
TJ Spartak Horní Slavk..
22. kolo, So 11.05 17:00
TJ Sokol Dolní Žandov..
FK Nová Role
23. kolo, So 18.05 10:30
FK Nová Role
TJ Hranice
24. kolo, So 25.05 14:00
Tatran Tři Sekery
FK Nová Role
25. kolo, So 01.06 10:30
FK Nová Role
TJ Slavoj Kynšperk
15. kolo, Ne 24.3.2024 12:00
FK Ajax Kolová0
A tým4
12. kolo, So 4.11.2023 10:30
TJ Slavoj Kynšperk1
A tým4
11. kolo, So 28.10.2023 10:30
A tým4
Tatran Tři Sekery3
10. kolo, So 21.10.2023 15:30
TJ Hranice1
A tým3
9. kolo, So 14.10.2023 10:30
A tým1
TJ Sokol Dolní Žandov..3
8. kolo, So 7.10.2023 10:30
TJ Spartak Horní Slavk..4
A tým1
7. kolo, So 30.9.2023 10:30
A tým3
TJ Sokol Teplá0
6. kolo, Ne 24.9.2023 10:30
TJ Sokol Lipová4
A tým1
5. kolo, So 16.9.2023 10:30
A tým9
TJ Vojkovice nad Ohří..7
4. kolo, So 9.9.2023 17:00
TJ Sokol Chyše3
A tým3
16. kolo, So 30.03 10:30
A tým
TJ Jiskra Plesná
17. kolo, So 06.04 10:30
A tým
TJ Sokol Chyše
18. kolo, Ne 14.04 13:30
TJ Vojkovice nad Ohří..
A tým
19. kolo, So 20.04 10:30
A tým
TJ Sokol Lipová
20. kolo, So 27.04 14:00
TJ Sokol Teplá
A tým
21. kolo, So 04.05 10:30
A tým
TJ Spartak Horní Slavk..
22. kolo, So 11.05 17:00
TJ Sokol Dolní Žandov..
A tým
23. kolo, So 18.05 10:30
A tým
TJ Hranice
24. kolo, So 25.05 14:00
Tatran Tři Sekery
A tým
25. kolo, So 01.06 10:30
A tým
TJ Slavoj Kynšperk
Úvod / Statistiky týmů / St. žáci
We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.
error 500